İKARUS TERCÜME

Info
Organization Name:
İKARUS TERCÜME
Category:
Services :
Interpreting Platform, Certification & Notarization , Consecutive Interpreting, Translation, Dubbing & Voice-over, Copy-editing, Research, Training, Localization, Interpreting Equipment, Education, Remote Interpreting, Remote Simultaneous Interpreting, Interpreting, Language Technologies, Machine Translation, Transcreation, Transcription, Video Subtitling
Languages:
English, Uzbek, Vietnamese, Yoruba , Zulu

İkarus Tercüme olarak 2008 yılından beri çeviri sektöründe hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana özel sektörde ve kamu sektöründe gerek sözlü gerekse yazılı çeviri için lütfen bir çok projeyi başarı ile tamamlamış olmalısınız.

Kaliteli ve hızlı tercüme hizmetleri sunmak için faaliyet gösteren, uzman kadrosu ve mütercim tercümanlardan oluşan kadromuzla projelerinizin tercüme işlerinde çözüm ortağı olarak yanınızda yer almak isteriz.

Çeviride sadece dil bilmenin değil, konu hakkında uzman olmanın da zorunlu olduğunu düşünüyoruz. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İtalyanca, İspanyolca, İspanyolca, Japonca, Çince, Portekizce dilleri için kullanın. .
Tüm uluslararası toplantılarınız, toplantı toplantıları, eğitimler, basın toplantıları, iş yemekleri, iş anlaşmaları, ticari iş görüşmeleriniz, kokteyller, canlı yayınlar ve benzeri hizmetler destek olmaya hazırız. Konferans tercümanlarımız yetkinlik, gizlilik, gelişmişlik ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kabin adabını bilen ve buna bağlı olarak kaliteli hizmet anlayışı ile çalışırlar.

Achievements

Curious Cat

Total points: 247

55 point(s) to reach
Empty

LINGURIA

Close