Her Dilden Tercüman

İş Özeti

Vera Tercüme ve Dil Hizmetleri SERBEST ÇEVİRMEN olarak çalışabilecek, yemin zaptı olan ya da yemin zaptı çıkarabileceğimiz takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır. SADECE AŞAĞIDAKİ DİLLERDEKİ ve NİTELİKTEKİ tercüman adaylarının başvuruları dikkate alınacaktır.

Aranan Nitelikler

a) T.C. Vatandaşı Olmak,

b) Çevirmenlik Deneyimi Olmak,

c) Başvuracağı yabancı dil ile alakalı lisans diplomasına sahip olmak veya ilgili yabancı dil ile alakalı bir sertifikaya veyahut transkript belgesine sahip olmak,

İş Türü / Kategorisi

Vera Tercüme ve Dil Hizmetleri, SERBEST ÇEVİRMEN olarak çalışabilecek ve yemin zaptı olan ya da yemin zaptı çıkarabileceğimiz takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Aşağıdaki dillerdeki arkadaşlarımız başvuru yapabilirler. SADECE TÜRK VATANDAŞI OLANLARIN BAŞVURU YAPMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR. Hatay ve İskenderun bölgesinden başvuru yapacak olan tercüman adayları öncelikli olacaktır.

İstenilen Tercüman Branşları

ÇİNCE TERCÜMAN, JAPONCA TERCÜMAN, KORECE TERCÜMAN, ROMENCE TERCÜMAN, İTALYANCA TERCÜMAN, İSPANYOLCA TERCÜMAN, PORTEKİZCE TERCÜMAN, KAZAKÇA TERCÜMAN, ÖZBEKÇE TERCÜMAN, AZERİCE TERCÜMAN, OSMANLICA TERCÜMAN, ARNAVUTÇA TERCÜMAN, MAKEDONCA TERCÜMAN, İSVEÇÇE TERCÜMAN, FİNCE TERCÜMAN, DANCA TERCÜMAN, NORVEÇÇE TERCÜMAN, SIRPÇA TERCÜMAN, HIRVATÇA TERCÜMAN, KARADAĞCA TERCÜMAN, BOŞNAKÇA TERCÜMAN, YUNANCA TERCÜMAN, BULGARCA TERCÜMAN, GÜRCÜCE TERCÜMAN, ERMENİCE TERCÜMAN, LATİNCE TERCÜMAN, İBRANİCE TERCÜMAN, TAYCA TERCÜMAN, MALAYCA TERCÜMAN, ENDONEZCE TERCÜMAN, TAGALOGCA TERCÜMAN, KİMERCE TERCÜMAN, NEPALCE TERCÜMAN, BELGALCE TERCÜMAN, URDUCA TERCÜMAN, HİNTÇE TERCÜMAN, VİETNAMCA TERCÜMAN, LEHÇE TERCÜMAN, ÇEKÇE TERCÜMAN, SLOVAKÇA TERCÜMAN, SLOVENCE TERCÜMAN, LETONCA TERCÜMAN, LİTVANCA TERCÜMAN, MALTACA TERCÜMAN, TAMİLCE TERCÜMAN, ESTONCA TERCÜMAN, FİLİPİNCE TERCÜMAN, LAOSCA TERCÜMAN, TİBETÇE TERCÜMAN

Gerekli Eğitim, Beceriler Ve Nitelikler

Çevirmenlik deneyimi olan ve Türk vatandaşı olan adayların başvuru yapması önemle rica olunur. İlgilenen adayların veratercume@gmail.com adresine CV'leri ile birlikte hangi dilden başvurduklarını içeren bir ön yazı ile başvurularını yollamaları önemle rica olunur.

Şirket Profili

VERA TERCÜME VE DİL HİZMETLERİ, Hatay İskenderun'da faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası bir tercüme bürosudur.

İş Türü: Uzaktan Sözleşmeli

0 0 0 0 0 0
Reviews (0)
 ·   · 1 ads
  •  · Ambassadors
Reviews Rating
No reviews yet
Featured Ads

LINGURIA

Close