Shishli Danışmanlık & Tercüme

Organization Name:
Shishli Danışmanlık & Tercüme
Services :
Certification & Notarization , Translation
Languages:
English, Uzbek, Vietnamese
Phone :
02163788580
Category:

Şişli Tercüme, 2016  yılında kurulmuş köklü bir çeviri bürosu olup günümüze kadar dünyanın her dilinde ulusal ve uluslararası müşterilerine kaliteli, doğru ve hızlı çeviri hizmeti sunar.

 

New York Universitesi Uluslararası İşletme mezunu, ve 2001 yılından süregelen Noter Yeminli Tercümanı şirket yöneticimiz, özellikle İş ingilizcesi ve ekonomi üzerine çevirilerde uzmandır. 

 

Shishli  Tercüme bünyesinde bulundurduğu seçkin, konusunda uzman ve deneyimli tercüman kadrosuyla müşterilerine en mükemmel hizmeti sunarken sektörün gelişmesi için de sosyal ve mesleki çalışmalar yürütür.

 

Günümüzün gözardı edilemez bir gerçeği olan teknoloji, vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin ayrılmaz bir parçası olup müşterilerimizin bize daha çabuk erişimlerini sağlamak, verdikleri işlerin teslim sürelerini minimuma indirmek için kullanmış olduğumuz yazılım ve teknolojik uygulamalar bizi sektörün lider firması haline getirmiştir. Bize teslim edeceğiniz işlerin kaliteli, doğru ve hızlı çevrileceği şirketimizin size olan vaadidir.

LINGURIA

Close